[progress complete=”100″ title=”Baskı Onayı”]
[column size=”one-half”] – Seçtiğiniz davetiye modeli üzerinde yer almasını istediğiniz aile ve yer bilgileriniz ile varsa görselinizi tarafımıza e-mail ile gönderiyorsunuz.

– Taslak çalışmanız en fazla iki işgünü içerisinde hazırlanarak yine e-mail ile .jpg veya .pdf formatında onayınıza gönderirliyor.

– Tasarımı dikkatlice kontrol ederek, varsa istediğiniz düzeltmeleri yine bize e-mail ile gönderiyorsunuz. (Lütfen telefon ile bildirmeyin)

– İstediğiniz düzeltmeler yapıldıktan sonra, “baskı onayı veriyorum” diyerek bir mail göndermenizi rica ediyoruz.

Telefon ile ve sözlü olarak verilen onaylar ile baskıya giremiyoruz.

Çalışmanız baskı aşamasına geçtikten sonra tek bir noktasını bile değiştirmemiz mümkün değildir. Deiğişiklik istediğiniz takdirde davetiyelerinizin yeniden basılması gerekmektedir. Maliyeti tarafınıza ait olacaktır.

Baskı işleminiz tamamlandıktan sonra, seçtiğiniz modelin üzerindeki el işçiliklerinin ve süslemelerin yapılabilmesi için bir kaç güne daha ihtiyacımız var. Bu süre, seçtiğiniz modelin üzerindeki el işçiliğine göre 1 ila 4-5 güne kadar sürebilmektedir.

Baskı öncesi, numune göndermiyoruz. Prova baskı görmek isterseniz maliyeti 150 TL + kdv’dir.

Davetiyeniz üzerinde görmek istediğiniz renk, sizin bilgisayarınızda veya cep telefonunuzda farklı çıkabilieceği gibi, bizim monitörlerimizde de farklı görünebilir. Bu nedenle eğer renk konusunda çok titiz iseniz, ofset baskı sektöründe kullanılan Pantone kataloğu üzerinden renk seçerek bildirebilirsiniz. Veya dilerseniz bedeli karşılığında prova baskı görmek isteyebilirsiniz.
[/column]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir