Kutulu Davetiyeler

Kutulu Davetiyeler

Kutulu davetiyeleri istediğiniz renkte, kadife veya kumaş üzerine varak baskılı, (bakır, altın, gümüş, vs)  kalın mukavvalar ile hazırlıyoruz. Davetiyelerin üzerine, isimlerinizin  baş harflerini veya dilediğiniz bir monogramı, pleksi üzerinde veya direkt kutu üzerine yaldız baskı olarak işleyebiliyoruz.

Kendine özgü, eşsiz ve kaliteli kutulu davetiyeler, davetiyeye bakış açınızı değiştiriyor. Konsept tasarım yaklaşımı ile hazırlanmış, objeler ile süslenmiş bu çarpıcı davetiyeler  aynı zamanda  verdiğiniz kişinin çekmecesinde ömür boyu saklayacağı, takılarını koyabileceği estetik bir hediye yerine de geçiyor.

Kutulu Davetiyeler ile Zarafeti Yakalayın

Ayşegül Evleniyor’un kutulu davetiyeler koleksiyonu, özel günlerinizi unutulmaz kılmak için tasarlanmış şık ve zarif seçenekler sunar. Düğün, nişan veya özel davetler için mükemmel olan bu davetiyeler, görsel estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirir.

Kutulu Davetiyelerin Avantajları

Kutulu davetiyeler, standart davetiyelerden farklı olarak hem görsel açıdan etkileyici hem de koruyucu bir yapıya sahiptir. Şık kutusu sayesinde davetiyeniz alıcılarına özel bir his yaşatır. Kutulu davetiyeler; özel davetler için idealdir.

Ayşegül Evleniyor Kutulu Davetiyeleri

Ayşegül Evleniyor, geniş bir yelpazede kutulu davetiye seçenekleri sunar. Her bir model, özenle seçilmiş yüksek kaliteli malzemeler ve dikkat çekici tasarımlar ile hazırlanmıştır. Klasik ve modern tarzda çeşitli tasarımlar, davetinizin temasına mükemmel uyum sağlar.

 

Kaliteli Kutulu Davetiyeler

Yüksek kaliteli malzemeler ile üretilir,Özgün tasarımlara sahiptir,Kişiselleştirme imkanları ile; Davetiyelerinizi kendi zevkinize göre kişiselleştirebilirsiniz. İsimler, tarihler ve özel mesajlar ekleyerek davetiyenizi eşsiz kılabilirsiniz.

Kutulu Davetiye Seçenekleri

Ayşegül Evleniyor’un kutulu davetiyeleri, özel günlerinizi unutulmaz kılmak için mükemmel bir seçenektir. Zarif tasarımlar ve yüksek kaliteli malzemelerle hazırlanan bu davetiyeler, davetinizin prestijini artıracak ve misafirlerinize özel bir his yaşatacaktır. Hemen seçenekleri inceleyin ve en beğendiğiniz kutulu davetiyeyi seçerek, davetiniz için ilk adımı atın.