İşimizi çok seviyoruz, deli gibi çalışıyoruz !

Aysegul gomec

Ayşegül
Ortak

Ali isler

Ali
Ciltleme

Huseyin ozdil

Hüseyin
Gn. Md.

Yalcin

Yalçın
Mücellit

Hanife

Hanife
Catering

Ayse filippidis

Ayşe
Pazarlama Md.

Hasan

Hasan
Ofset

Mujgan

Müjgan Hanım
Stres Topumuz

Selim gomec

selim
Ortak

Mustafa

Mustafa
Ulaşım

“Biz her türlü basılı ve görsel malzemeyi yoktan var eden bir ekibiz…”

OfficePrint olarak 1994 yılında faaliyete geçen firmamızda, yaratıcı tasarım ve uygulama çalışmaları, baskı öncesi hazırlık ve ofset baskı hizmetlerini bir arada müşterilerimize sunmaktayız.
En kaliteli üretimi sunmaya odaklanmış deneyimli personelimizle, müşterilerimizin ihtiyacı olan basılı malzemeleri, profesyonel bilgi birikimi ve en gelişmiş teknik donanım ile birleştirerek üretiyoruz.

Biz işimizi seviyoruz, sizlere sunduğumuz her yeni ürün ile, sizlerin beklentilerini karşıladığımızda, işimize daha da çok bağlanıyoruz…

Ayşegül Evleniyor markamız ile yepyeni çizgilerde ve farklı özelliklerde ürettiğimiz kişiye özel düğün davetiyelerimizi sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz…

Kurucular

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu Selim Gömeç, eşi ODTÜ İşletme Bölümü mezunu Ayşegül Gömeç ile birlikte 1994 yılında OfficePrint firmasını kurmuştur.

Kişiye özel tasarlayarak ürettikleri farklı düğün davetiyelerinin beğenilmesiyle, Ayşegül Evleniyor markası doğmuş, her geçen gün artan bir ivmeyle büyümeye devam etmektedir. Türkiye’de ilk kişiye özel davetiye markası olan Ayşegül Evleniyor,
yurtdışında farklı markası ile 300’e yakın bayiye ulaşmıştır.

“Ayşegül Evleniyor” un Farkı …

Düğün töreninizin tüm detayları sadece sizin stilinizi yansıtmalı…
Bunu sunabilmek için, tüm üretimimizi sizin ihtiyaçlarınıza göre koordine ediyoruz.
Piyasadaki üreticilerden bizi ayıran farklarımızdan bazılarını aşağıda özetleyebiliriz;

1- Diğer markalarda farklılık isteyemezsiniz, çünkü hepsi daha önceden basılmış, raflarda yerini almıştır. Bizde ise mevcut modellerimizden yola çıkarak, her birisini bir diğeri ile kombine edebilir, farklı aksesuarlar ile zenginleştirebilir ve dolayısıyla sadece kendinize özel bir model yaratabilirsiniz.

2- Beğendiğiniz modelin düğün konseptiniz ile tam uyumlu olması için, farklı kağıt, farklı renk, farklı aksesuar seçenekleri ile düğün konseptinizle uyumlu davetiyeler ve davetiye setleri, düğün hediyelikleri üretebiliriz.

3- Davetiyelerin tümü kendi özgün zarfları ile üretilir, baskı, aksesuarlar ve süslemeler tamamlanmış olarak size teslim edilir.

4- Davetiyeniz ile uyumlu LCV kartı, Teşekkür Kartı, Duyuru Magneti, Menü ve Masa Kartları, isimlerinizin basıldığı peçeteler, düğün hediyeleri üretebiliriz.

5- Masa kartlarına davetli isimlerini ve masa numaralarını kaligrafik kalitede “baskı” ile daha çabuk ve daha ekonomik üretebiliriz.

6- Sizin hayalinizdeki davetiyeyi, size özel tasarımlarla geliştirmek için, sizlerle birlikte çalışmaya, üretmeye, heyecanınıza ortak olmaya hazırız…

Beğendiniz mi?