Davetiyelerinizi düğün tarihinizden bir ay öncesinde dağıtmanız yeterli olacaktır. Ancak düğün tarihiniz ağustos, eylül gibi yaz ayları ise, davet edeceğiniz dostlarınızın yazlıkta, tatilde olabileceğini düşünerek daha da erken dağıtmanız faydalı olabilir.

Davetiyelerinizin üretimi, seçtiğiniz modele, üzerindeki el işçiliklerine göre 3 gün ile 15 gün arasında gerçekleşmektedir. Dolayısıyla düğün tarihinizden 1,5 ay önce sizi bekliyoruz.

Nikah şekerlerinde zaman sıkıntımız yok. Davetiyeniz ile birlikte siparişinizi alıyor, ancak teslimatınızı düğün haftanız öncesinde yapıyoruz. Amacımız davetlilerinize ikram edeceğiniz şekerlerinizin taptaze, çıtır çıtır olması…

Düğün, kına ve bekarlığa veda partileriniz için, dilediğiniz konsepte uygun ya da var olan modellerimizden sizin seçmiş olduğunuz davetiyeleri tasarlıyor ve üretiyoruz. Klasik davetiyelerin yanı sıra, farklı motiflerde lazer kesim davetiyeler, değişik renkleri bulunan pleksi davetiyeler, ahşap, kumaş veya dantelli davetiyeler, şişe veya kutu içinde davetiyeler ürün yelpazemizde yer almaktadırlar.
Ayrıca aynı konseptte hazırladığımız menüler, masa numara kartları, masa isim kartları gibi masa üstü ürünlerle de düğün ortamını zenginleştiriyoruz. Düğün ve kına hediyelerinizi özenle hazırlıyoruz. Sosyal medya kartları ile de düğünden resimleri arkadaşlarıyla paylaşmalarına yardımcı oluyoruz.

Kaliteli kağıt ile üretilen davetiyelerin yanı sıra, artık başka materyallerle de tasarlanan davetiyeler de yapmaktayız. Ahşap üzerine lazer kesimli davetiyeler, renkli pleksi malzemelerleden üretilmiş davetiyeler, ya da deri, kumaş, keten gibi materyallerle süslenmiş, renkli taşlar ile bezenmiş ürünlerimiz de çok revaçtadır.

Artık nikah şekerlerinin düğünlerde şeker masalarında ikram olarak sunulması tercih edilmekte. Onun yerine, sizlerden hatıra kalacak, atılmayacak küçük bir hediyeyi tercih edebilirsiniz. Dönem dönem moda olan objelerin öne çıktığı oluyor, örneğin nar biblolar. Skulent bitkilerden özellikle küçük çamları, özel kesimli kartlarla ve keten kumaşlarla süsleyerek hazırlıyoruz, çok güzel bir hediye alternatifi oluyor. Ahşap veya pleksiden isimlerinizin baş harfleri ile tasarlayıp ürettiğimiz anahtarlıklar da kalıcı bir hediye alternatifi. Ahşap süslemeli doğal sabunlar, lavanta keseleri de farklı süslemelerle trend olmaya devam ediyor.

Düğün hazırlıklarında, davetiyeden önce Save The Date kartı göndermek güzel bir fikir. Genellikle ufak bir zarf içinde tek bir kart veya resminizi içeren bir magnet gibi ufak ürünler şeklinde hazırlanıyor. Düğün tarihini önceden haber veren ve davetiyenin de yakında iletileceğini belirten güzel bir mesaj olan “Bu Tarihi Not Et” kartları ayrıca düğünün temasının da ipuçlarını taşıyabiliyor.

  • En mutlu günümüzü bizlerle paylaşmanızdan onur duyarız.
  • Evleniyoruz… Bu mutlu günümüzde sizleri de aramızda görmek istiyoruz.
  • Birlikteliğe adım atacağımız en mutlu günümüzde, aramızda olmanızdan onur duyarız.

Davetiyenizin basımı için anlaştığımızda sizlerden bir ön ödeme talep ediyoruz. Tasarımı hazırlayıp onayınıza sunuyoruz. Davetiyelerinizi teslim ettiğimizde de geri kalan bedeli nakit veya bankamıza havale olarak talep ediyoruz.

25 yıldır benzersiz davetiye serisini yaratmanın ve üretmenin gururunu yaşıyoruz. Her yıl, New York’da katıldığımız dünyanın en büyük basılı ürünler fuarı NSS’de (NationalStationery Show) geçtiğimiz yıl Greeting Card Association tarafından, yeni tasarımlara verilen LOUIE ödülüne layık görüldük.
* Seçiminize uygun aksesuarlarla süslü, seçtiğiniz kağıt, yazı ve tasarım detaylarınızla davetiyelerinizi kendi matbaamızda üretiyoruz. Üretim yelpazemizde,
* Yüksek teknoloji ile üretilen lazer kesim davetiye, zarf ve 3 boyutlu kartlar,
* Tipo, termografi, folyo baskılı davetiyeler,
* Kabartmalı monogramlar, figürler, çerçeveler,
* Özenle hazırlanmış düğün hediyeleri
yer almaktadır. Bu ürünleri; yüksek kalite ve uygun fiyatlar ile sunuyoruz.

5/5 - (2 Oy)