Özel imajlarınızı, tasarımlarınızı nasıl göndereceksiniz ?

Davetiyenizde kullanmak istediğiniz görsellerinizi e-mail ekinde gönderebilirsiniz. Göndereceğiniz dijital görselin fotoğraf makinenizin en yüksek pixel kalitesinde çekilmiş olmasına dikkat etmenizi rica ederiz (Tercihen 300 dpi).

Gönderdiğiniz görseller, grafiker arkadaşlarımız tarafından baskıya uygun olup olmadıkları incelenecek, gerekirse baskıda en iyi kaliteyi yakalayabilmek için üzerinde çalışma yapılabilecektir. Üzerinde çalışma yapılması gerektiği takdirde tarafınıza yazı ile bilgi verilecektir.

Firmamız, üçüncü şahısların kişiliklerine uygun olmayan görsellerin basımını kabul edip/etmeme hakkını saklı tutar.

Ofset baskıya giren görseller, baskıda farklılıklar gösterebilir. Özellikle, dijital imajlardaki canlı ve patlak renkler ofset baskının doğasına aykırıdır. Bu tip imajların baskıya uygun hale getirilebilmesi için üzerlerinde baskı öncesi grafik çalışma yapılması gerekmektedir. Bu tip çalışmalar için tarafınızdan herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Gönderdiğiniz görselin ekranınızdaki görünümü ile davetiyeniz üzerindeki baskısı farklı görünebilecektir.

Firmamız, en son teknolojik baskı makineleri ve siyanür içermeyen boyalar ile en iyi kaliteyi yakalamaya özen gösterse de; görselinizden kaynaklanabilecek baskı renk değişimi ve kalite farkı konusunda sorumluluk kabul edemez.

Gizlilik
Sizin mahremiyetinize saygımız sonsuzdur, size ait bilgileri üçüncü şahıslara vermeyeceğimize söz veririz.

Beğendiniz mi?