İsteyebileceğiniz her türlü baskı seçeneğini, bir arada beğeninize sunuyoruz…

Davetiyelerinizde arzu ettiğiniz özelliklere göre, offset baskı, letterpress, gofre, dijital baskı, laser baskı, lazer kesim, ipek baskı, termo baskı gibi teknikler kullanmaktayız.

Basılan her bir davetiyenizin arasında çok ufak renk farkları olabilir. Bu bir hata değil, baskı tekniğinin doğasıdır.
Ayrıca seçtiğiniz renk, basılacak kartonun üzerinde farklı durabilir. Bunun nedeni, matbaa boyasının saydam oluşundan kaynaklanmaktadır. Dolayısıyla, boya üzerine uyguladığımız kartonun rengi nedeniyle, alttan gelen etki ile daha koyu bir ton alabilir.
Hedeflenen renk; kuşe karton ile size özel kullandığımız fantazi kartonun üzerinde farklı görünüm alacaktır.

Ekranda gördüğünüz renk ve görseller ile baskı sonrası göreceğiniz renk ve görseller aynı olamaz. Zira elektronik renk daha canlı ve parlaktır. Ancak, mürekkep kağıt üzerine uygulandığında matlaşır yukarıda da belirttiğimiz gibi kartonun renginden etkilenir. Renk konusu sizin için çok çok önemli ise, prova baskı isteyebilirsiniz. Prova baskı, sizin için yapılacak tüm üretimin, bir adet baskı ile numune haline getirilmesidir. Prova baskının bir maliyeti vardır.

Basılan davetiyeleriniz ve davetiye setleriniz, onay verdiğiniz baskıdan farklı olmadığı müddetçe iade edilemez.

25 Senelik bir matbaa olarak, davetiyelerinizin ve davetiye setlerinizin, en yüksek kalitede basılacağını ve kalite kontrolden geçirilerek tarafınıza teslim edileceğini garanti ederiz.

Offset baskıda, en ileri teknolojilerde, 4 renkli matbaa makineleri ve siyanür içermeyen Avusturya malı Flint boyaları kullanmaktayız.

Mavi Matbaacılık ve Ticaret Ltd. Şti.

5/5 - (2 Oy)