Nasıl Sipariş Vereceğim ?

Seçtiğiniz davetiye modeli üzerinde yer almasını istediğiniz aile ve yer bilgilerinizi e-mail ile bize gönderiyorsunuz.
Eğer seçtiğiniz model resimli bir model ise, veya seçtiğiniz modele resim ilave etmek istiyorsanız, tasarımda kullanılmasını istediğiniz görsellerinizi de aynı mailin ekinde bize gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz resimlerin çözünürlüğü ne kadar yüksek olursa, o kadar iyi baskı sonucu alıncaktır.

Ödeme

Paypal
Seçtiğiniz ürünün altındaki linklerden direk Paypal ödeme sistemine geçiş yaparak ödemenizi tamamlayabilirsiniz.
Paypal ödeme sistemi en güvenilir ödeme sistemlerinden biridir.
Kredi kartı bilgilerinizi üçüncü şahıslar ile paylaşmak zorunda kalmazsınız.

Banka Havalesi
Seçtiğiniz ürün bedelini dilerseniz banka havalesi/EFT ile de gönderebilirsiniz.
Banka havalesi/EFT ile gönderim yaparken, “gelin & damat” isimlerini açıklama bölümüne eklemeyi unutmayınız.

Hesap Adı; Mavi Matbaacılık ve Tic. Ltd.

Türkiye Halk Bankası A.Ş.
Sahrayıcedid Şb. (874)
TR29 0001 2009 8740 0010 0006 68

Akbank T.A.Ş.
Batı Ataşehir Şb. (1024)
TR58 0004 6010 2488 8000 0229 74

Mail Order
Dilerseniz buradan indireceğiniz mail order formunu doldurup tarafımıza göndererek de ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Baskı Onayı

Ödemenizi ve açıklamalarınız elimize geçtikten en geç iki işgünü içerisinde davetiye taslağınız hazırlanarak yine e-mail ile .jpg veya .pdf formatında onayınıza gönderiliyor.

Tasarımı dikkatlice kontrol ederek, varsa istediğiniz düzeltmeleri yine bize e-mail ile gönderiyorsunuz. (Lütfen telefon ile bildirmeyin)

İstediğiniz düzeltmeler yapılıp tarafınıza yeniden gönderildikten sonra, bu sefer “baskı onayı veriyorum” diyerek bir mail göndermenizi rica ediyoruz. Başka değişiklik isterseniz, aynı şekilde devam ediyoruz. Taaa ki siz tasarımı beğeninceye kadar.

Telefon ile ve sözlü olarak verilen onaylar ile baskıya giremiyoruz.

Çalışmanız baskı aşamasına geçtikten sonra tek bir noktasını bile değiştirmemiz mümkün değildir. Değişiklik istediğiniz takdirde davetiyelerinizin yeniden basılması gerekmektedir. Maliyeti tarafınıza ait olacaktır.

Davetiyeniz üzerinde görmek istediğiniz renk, sizin bilgisayarınızda veya cep telefonunuzda farklı görünebilir. Bu nedenle eğer renk konusunda çok titiz iseniz, ofset baskı sektöründe kullanılan Pantone kataloğu üzerinden renk seçerek bildirebilirsiniz. Veya dilerseniz bedeli karşılığında prova baskı görmek isteyebilirsiniz. Prova baskı görmek isterseniz maliyeti 150 TL + kdv’dir.
Baskı öncesi, numune göndermiyoruz.

Teslimat

Baskı işleminiz tamamlandıktan sonra, seçtiğiniz modelin üzerindeki el işçiliklerinin ve süslemelerin yapılabilmesi için bir kaç güne daha ihtiyacımız var. Bu süre, seçtiğiniz modelin üzerindeki el işçiliğine göre 1 ila 4-5 güne kadar sürebilmektedir. Eğer kaligrafi ile davetlilerinizin isimlerinin de zarflarınıza yazılmasını istiyorsanız, ilave bir güne daha ihtiyacımız var.

Tüm üretim tamamlanıp, kalite kontrolden geçen davetiyeleriniz artık teslim edilmeye hazır. Dilerseniz adreslerimizden birinden alabileceğiniz gibi, ülkemizin her yanına ve Kıbrıs’a Aras Kargo ile tarafınızdan ödemeli olarak gönderiyoruz. Avrupa, Kuzey Amerika ve Türki Cumhuriyetlere sevkiyat konusunda PTS kargo ile çalışıyoruz. Almanya için 2 ila 3 iş günü, İngiltere için 3-4, Kuzey Amerika için 3-4, Türki Cumhuriyetler için maks. 1 hafta gibi teslimat süresi düşünebilirsiniz.

Siparişin İptali, Para İadesi

Tasarımımızı beğenmediğiniz veya herhangi bir başka şahsi probleminiz neticesinde siparişten vazgeçtiğiniz takdirde, “Baskı onayı öncesi” dilediğiniz takdirde para iadesi mümkündür.
Baskı onayı verildikten sonra para iadesi yapamıyoruz. Bunun nedeni sizin için hazırladığımız özel bir ürünün sizden başka hiçkimse tarafından kullanılamayacak olması.

Tasarım Telif Hakkı
Sitemizden beğenerek verdiğiniz siparişlerin tasarımı Mavi Matbaacılık ve Ticaret Ltd. şirketine aittir.
Davetiyelerimizin arka yüzünde çok küçük ve açık renkli baskı ile “Ayşegül Evleniyor” logomuz bulunmaktadır.