Baskılı Peçeteler

Davetiyeleriniz, düğün konseptiniz ile ilgili ipucu veren ilk önemli detaydır. Aysegulevleniyor.com sitemizdeki örneklerden en çok beğendiklerinizi seçerek, konseptinize karar verin.

Farklı örneklerden ilham alarak, bambaşka bir davetiye modeli de oluşturabilirsiniz. Öncelikle düğün konseptinizdeki ana renkler, ve bununla uyumlu olacak davetiyenizin kağıdı, baskı renkleri, davetiye ebadı, zarf şekli, kurdeleler, taşlar ve değişik objelerle süslemeler, hayalinizdeki konsepti yakalamanıza yardımcı olacak detaylardır.

Davetiye setinizi oluşturmak, unutulmaz bir düğün gecesinin ilk ve önemli kısmıdır. Gecenizin çok daha şık bir ortamda gerçekleşmesinde rol alan diğer bir konu da hiç kuşkusuz ki misafirlerinizin oturacağı yemek masaları ve bu masaların görünümüdür. Menü kartları ve isim kartları dışında, masada yer alacak olan peçete lerin de davetiye konseptinize göre hazırlanması bu güzelliği tamamlayıcı olacaktır. Örneğin peçetelerin üzerine baş harflerinizin basılması, peçeteliklerinin düğününüze  özel bir tasarım ile hazırlanmış olması, gecenizi çok daha güzel kılacaktır. Aysegulevleniyor.com sayfamıza bakarak ürünlerimizin arasından bir seçim yapabilirsiniz. 

Img_5843

Özel Basılı Peçeteler